Graszaadteelt

Meeuw de Bruine

Teeltadviseur Zuid-Beveland

meeuw.debruijne@kpnmail.nl
T
el. 0113-301516
Mob. 06-20011369
Faxnr. 0113-302941

 

Arie de Keijzer

Teeltadviseur Brabantse Biesbosch, Brabant ten oosten van A4, Gelderland, België en Duitsland

Arie.deKeijzer@dlf.nl
Tel.  0183-503044
Mob. 06-22520570
Fax nr. 0183-503044

Ferdie Maljaars

Teeltadviseur Zeeuws-Vlaanderen

ferdie.maljaars@dlf.nl
Tel.
06 - 532 41 678

 

Klaas-jan Priem

Assistant Field Administration / Coördinator oogsttransport

klaas-jan.priem@dlf.nl
Tel. 0113-347930
Mob.
06-22791671

 

Martin Steenhart

Supervisor Field Administration

martin.steenhart@dlf.nl
Tel. 0113-347931

 

Wim Remijn

Teeltadviseur St. Philipsland, Schouwen-Duiveland, Walcheren en Noord-Beveland

wim.remijn@dlf.nl
Tel.
0111-410451
Mob. 06-53216967

 

Jan Ros

Teeltadviseur Noord-Holland (boven het IJ), Texel, Flevoland, Noordoostpolder, Friesland en Groningen

jan.ros@dlf.nl
Tel.
0224-542525
Mob.   06-53290627
Fax nr. 0224-540320

 

Sam de Vlieger

Manager Field Production NL

sam.devlieger@dlf.nl
Tel.
06 1376 1325

 

Jan Vogelaar

Teeltadviseur Tholen, Brabant ten westen van de A4, Haarlemmermeer en Zuid-Holland

jan.vogelaar@dlf.nl
Tel. 0111-401715
Mob.   06-53647389
Fax nr. 0842-274236