Verkoop Benelux

Michel Acda

Coordinator Marketing & Communicatie

michel.acda@dlf.nl
Tel. 06 - 464 053 25

Tel. 0113 - 347 946

 

Henri Caenen

Accountmanager regio Antwerpen, Limburg, Vlaams Brabant en golf Belgie

henri.caenen@dlf.be
Tel. 04 - 75 35 20 63

 

 

Frank de Dobbelaere

Accountmanager Zuidwest-Nederland, Vlaams Brabant, West- en Oost-Vlaanderen en Wallonië

frank.dedobbelaere@dlf.nl
Tel. 06 - 516 171 99 (Nl)
Tel. 0475  - 35 20 65 (Be)

 

Lieke Luiten

Ruwvoerspecialist

lieke.luiten@dlf.nl
Tel. 06 - 185 869 36

Tel. 0113 - 347 934

 

 

Arjen Mosselman

Accountmanager Noord- en West-Nederland

arjen.mosselman@dlf.nl
Tel. 06 - 53 421 609

 

 

Hendrik Nagelhoud

Accountmanager Benelux


hendrik.nagelhoud@dlf.nl
Tel. 06 - 23 025 136

 

Henk Roelofsen

Accountmanager recreatie Noord- en Midden-Nederland, Oost-Brabant en golf Nederland

henk.roelofsen@dlf.nl
Tel. 06 - 533 865 48

Thomas van Tetering

Product Manager Benelux

thomas.vantetering@dlf.nl
Tel. 06 - 516 985 21

Eleana Tollenaar

Online marketing specialist

eleana.tollenaar@dlf.nl

Frans Versteegen

Accountmanager voedergewassen Oost- en Zuid-Oost Nederland

frans.versteegen@dlf.nl
Tel. 06 - 537 104 28

 


Verkoop Export

Jigal Dieleman

Coordinator Key Account Support

jigal.dieleman@dlf.com
Tel. 06 - 514 401 03

 

Marjolein van Gaal - Smetsers

Coordinator Wholesale & Procurement Support

mvg@dlf.com
Tel. 06 - 128 401 69

Kurt Stassen

Export Area Manager

kurt.stassen@dlf.com
Tel. 06 - 20 43 76 75